Wpisany przez Kriss    sobota, 21 maja 2016 19:44    PDF Drukuj Email

Jutrzenka Drzewce 6:2 (2:2) Juvenia Wysokienice

4:2 Adrian Maj 74 min

5:2 Czarek Dominiak 82 min

6:2 Adam Lipiński 86 min karny

Skład: Adam Lipiński - Działak, Wojdak, Marat, Krupiński (60' Mozga) - Michał Dębski (80' Ziółczyk), Czarnecki (75' Smoluch), Kowara - Karandysz (65' Maj), Reczulski, Przemek Karasek (58' Dominiak)

Mecz na szczycie ligi okręgowej juniorów, a co za tym idzie mecz prawdopodobnie o mistrzostwo tej ligi. Prawdopodobnie bo za tydzień ostatnia kolejka i trzeba będzie jeszcze postawić kropkę nad i.

Przed meczem trener Krzysztof Supera miał duże problemy ze skompletowaniem składu. Za kartki pauzują Wasilewski i Starzec, Łyś ma kontuzję, a na mecz nie mógł przyjechać Maćkus.

Prezes last minute załatwił więc zgłoszenie do drużyny Przemka Karaska i Michała Dębskiego byłych zawodników Widoku Skierniewice. Do drużyny powrócił też Adaś Kowara.

Mecz zaczął się fatalnie bo po 12 minutach przegrywaliśmy już 0:2, a w tym meczu interesowało nas tylko zwycięstwo. Chłopaki jednak pokazali wielki charakter i jeszcze do przerwy wyrównali.

Najpierw bramkę kontaktową strzelił Kamil Reczulski wykorzystując błąd obrońców, a następnie wyrównał do szatni pięknym strzałem z 18 metrów w okienko bramki debiutant Przemek Karasek.

Mecz musieliśmy wygrać, więc zaraz po przerwie trener Supera wytoczył najcięższe działo ze swojego arsenału czyli Czarka Dominiaka, który o 18.00 miał jeszcze mecz w seniorach.

Prowadzenie zdobyliśmy po strzele głową Oskara Czarneckiego, który dzisiaj charował na całej długości i szerokości boiska, będąc siłą napędową naszej drużyny.

4:2 to znów błąd obrony gości, który wykorzystał Adrian Maj.

5:2 to już indywidualna akcja Czarka Dominiaka, który od swojego wejścia niemiłosiernie ogrywał defensorów Juvenii.

Wynik meczu ustalił strzałem z rzutu karnego za faul na Kamilu Reczulskim, nasz bramkarz Adam Lipiński.