4:6 Sierakowice 81 min

4:7 Dominiak 82 min

5:7 Sierkowice 86 min

Skład: Krupiński - Wojdak, Łyś, Smoluch, Nowak - Dębski, Rzepecki, Maj, Pokora - Seferyński, Dominiak

Juniorzy po raz czwarty z rzędu w finale Pucharu Starosty i za tydzień staną przed szansą po raz czwarty z rzędu wywalczenia tego trofeum!

Do Sierakowic o dziwo nie jechaliśmy w roli faworyta, w pamięci mieliśmy ostatnią kolejkę i porażkę 2:5, która kosztowała nas mistrzostwo ligi juniorów. A przecież drużyna nasza w przeciwieństwie do Sierakowianki została od tego czasu zdecydowanie osłabiona bo odeszło, aż 7 zawodników z rocznika 1997, napiszę więcej praktycznie przestała istnieć! Istniało nawet ryzyko, że nie zbierzemy drużyny na ten mecz półfinałowy.

Jednak zawodnicy i prezes stanęli na wysokości zadania i pojechaliśmy do Sierakowic. Last minute ściągneliśmy Bartka Rzepeckiego z Widoku, a z trampkarzy powołaliśmy 14 latków Oskara Pokorę i Mateusza Seferyńskiego. Po kontuzji wrócił Hubert Nowak oraz oczywiście wciąż juniorem jest gwiazda pierwszej drużyny Czarek Dominiak.

Pierwszą bramkę w meczu zdobywa trampkarz Mateusz Seferyński. Znakomity debiut podopiecznego Marcina Urbańskiego!

Do przerwy gramy z przewagą jednego zawodnika, a po przerwie sytuacja się odwraca i po czerwonej kartce w 44 minucie Sebastiana Łysia to Sierakowianka gra w przewadze (bo jeden zawodnik dojeżdża na II połowę).

Kiedy w 55 minucie objęliśmy prowadzenie 5:0 wydawało się, że jest po meczu. Jednak nagle nastąpił totalny zastój i w krótkim czasie zrobiło się 5:3!

Do akcji wkroczył wtedy oczywiście kapitan Czarek Dominiak (wcześniej oszczędzał się na mecz seniorów z Godzianowem), który w pojedynkę ogrywał cały blok defensywny gospodarzy i posawił kropkę nad i.

Hattrick Czarka w II połowie, a przede wszystkim rajdy przez pół boiska pokazały, że na poziomie juniorskim jest to zawodnik z innej galaktyki!

Słowa uznania należą się jednak całej drużynie i skladamy im gratulacje za awans do finału!