HOT NEWS
Trwa nabór do Jutrzenki! » Od przedszkolaka do licealisty! Zapraszamy!
Nasz najlepszy sezon w okręgówce! » 53 punkty i 74 bramki - absolutny rekord!
Andrzej Perski najlepszym strzelcem w okręgówce! » 30 bramek!
Mamy już 4 licencjonowanych trenerów UEFA! » 8 naszych drużyn gra w rozgrywkach PZPN!
Zapraszamy na nasz profil facebookowy! » Najszybsza informacja!
poniedziałek, 24 września 2018
Trampkarze w Gazie
Wpisany przez olsen    niedziela, 25 września 2016 16:41    PDF Drukuj Email

we4

Jutrzenka Goksir Drzewce 14-8 (7-4) Białka Biała Rawska

Cóż to był za mecz.... po 16min prowadziliśmy 5:0 żeby roztrwonić przewagę i doprowadzić do stanu 5:4. Następnie trafilismy kilka bramek i zrobiło się 12:4. Znów Białka nadrobiła do stanu 13:7. Wynik końcowy iście hokejowy. Nasza siła ofensywna w tym meczu była zabójcza. Takiego początku jeszcze nie mieliśmy. Trzy mecze i strzeliliśmy 31 bramek co daje średnią na mecz ponad 10 bramek. Pierwsza bramkę w naszej drużynie zdobył Kacper Płoszka. Fakt że straciliśmy też sporo bo aż 8 bramek ale w naszych szeregach brakowało zawodników defensywnych. Paweł Marat zmagał się z kontuzją ahillesa, Kamil Żurawski rozgrywał turniej ministrantów, Bartek Łyś - chory a Serek Reczulski odbywa karę domową. Mimo to zespół nie miał problemów z pokonaniem Białki i już nie możemy siedoczekać następnego meczu.

Za tydzień jedziemy do Sadkowic gdzie będziemy się mierzyć z drużyną która podobnie jak my jeszcze w tym zesonie nie przegrała. 

Share this post

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Strona Główna

MENU -:-Kadra-:-

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 117 gości