Nasz najlepszy sezon w okręgówce! » 53 punkty i 74 bramki - absolutny rekord!
Mamy już 4 licencjonowanych trenerów UEFA! » 8 naszych drużyn gra w rozgrywkach PZPN!
Młodzicy podejmowali Rawę
Wpisany przez olsen    poniedziałek, 26 września 2016 08:46    PDF Drukuj Email

f55

Jutrzenka Goksir Drzewce 1:10 (0:3) Mazovia Rawa Mazowiecka

Nasi młodzicy rozegrali czwarty mecz ligowy i trzeci z serii bardzo trudne spotkanie. Tym razem gościliśmy Mazovię Rawa mazowiecką Marcina Stolarka. Przebieg spotkania i końcowy wynik nie odzwierciedla zmagań naszych małych bohaterów. Do 25min mecz był wyrównany i wynik na styku, bowiem Rawa wygrywała 1:0. Wyrównanie była bardzo blisko. Mateusz czajka zmarnował 100% sytuację w polu karnym. Po tym okresie gry Mazovia strzeliła dwie bramki i do przerwy prowadziła 3:0. O tym jak dojrzałą juz drużyną jest Rawa przekonaliśmy siew drugiej połowie spotkania, którą przegraliśmy wysoko bo aż 1:7. Sczególnie żle wygladała nasza linia obrony. Fakt że nie murowaliśmy bramki tylko graliśmy wysoko ułatwił gością konstruowanie akcji. SKuteczność Rawy byłą zabójcza. Mimo dobrej postawy naszego bramkarza nie udało nam sie sprawić niespodzianki.

Na słabszą postawę w drugiej połowie miał napewno fakt że niektórzy podstawowi zawodnicy grali Turniej poranny w roczniku 2006. Słabszy dzień miał też Kamil Żurawski, który zagrał przeciętne zawody. Dzień wcześniej rozegrałTurniej Ministrantów, być moze siły starczyło mu tylko na sobotę. Na uraz ahillesa narzekał też Paweł Marat.

Podsumowując zasłużone zwycięstwo Mazovi - drużyny która razem z Pelikanem Łowicz i Widokiem Skierniewice są poza naszym zasięgiem. My szykujemy siena kolejne spotkanie gdzie zmierzymy sie z Pogonią Godzianów na stadionie w Godzianowie.