Znikoma porażka Tramkarzy
HOT NEWS
Trwa nabór do Jutrzenki! » Od przedszkolaka do licealisty! Zapraszamy!
Nasz najlepszy sezon w okręgówce! » 53 punkty i 74 bramki - absolutny rekord!
Andrzej Perski najlepszym strzelcem w okręgówce! » 30 bramek!
Mamy już 4 licencjonowanych trenerów UEFA! » 8 naszych drużyn gra w rozgrywkach PZPN!
Zapraszamy na nasz profil facebookowy! » Najszybsza informacja!
środa, 15 sierpnia 2018
Znikoma porażka Tramkarzy
Wpisany przez olsen    wtorek, 01 listopada 2016 05:51    PDF Drukuj Email

Belchow1

Jutrzenka GOKSiR Drzewce 2:3 (1:2) Pogoń Bełchów

 

Na zakończenie rundy ziomowej nasi Tramkarze przegrali na własnym boisku z Pogonią 2:3. Można rzec że nie tyle przeciwnik dobrze zagrał tylko my zagraliśmy źle. WYmuszone zmiany szczególnie na pozycjach 5 i 6 spowodowały dezorganizacje gry w naszych szeregach obronnych. I tak po 3 błędach defensywnych pomocników tracimy głupie bramki. Pierw wrzutka z lewej strony którą nie umiejętnie prubuje skasować Michał. Ma piłce na nodze i popełnia błąd techniczny oddając ją na 6m do przeciwnika. Druga to rzut rożny i i słabe krycie Łysia. Piłka leci pół godziny. Mamy ją na głowie - nawet nie podskakujemy potem upada pod nogi zawodnika Pogoni. Ten nie pilnowany przez Bartka Łysia oddaje strzał. I trzecia to znów błąd Michała który zostaje ograny po prawej stronie. Zawodnik wpada w pole karne i obsługuje kolegę. Tu krycie gubi Kacper Płoszka.

Odpowiadamy dwoma bramkami. Pierwsza świetna piłka prostopadła przez Wyszkowskiewgo do Pokory. Ten w sytuacji sam na sam nie daje szans bramkarzowi. Druga to strzał z dystansu i obijamy poprzeczkę. Przy dobitce Wyszkowskiego zdobywamy kontaktową bramkę. Pomimo dominacji w końcówce nie udaje nam sie wyrównać i tracimy ważne 3pkty praktycznie pozbawiając sie szans na tytuł mistrzowski.

W tym meczu graliśmy zbyt wolno a przedewszytkim bez cech obronnych i zaciętości. NIe było kontaktu. W akcjach ofensywnych zbyt mało zespołowo. Pod silny wiatr nie graliśmy piłką, nie podawaliśmy do siebie, nie wygrywaliśmy pojedynku jeden na jeden tylko kopaliśmy piłkę. Ta wracała jak bumerang. 6 zawodników odpowiedzialnych za defensywę nie wywiązało się ze swojej roli. W drugiej połowie osiągnęliśmy przewagę lecz brakło skuteczności i dokładnego ostatnioego podania.

W skłądzie wystąpiło dwóch zawodników, którzy nie trenowali dwa miesiące. Przed nami zima, którą należy przepracować. Potrzebujemy wzmocnień. Trener będzie poszukiwał nowych zawodników.

Najważniejsze szukamy sparingów - drużyn ze sztucznym boiskiem - chętnie dojedziemy na mecz (do 150km)

Share this post

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Strona Główna

MENU -:-Kadra-:-

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 215 gości