Szkółka Piłkarska GOKSiR w Toruniu
HOT NEWS
Trwa nabór do Jutrzenki! » Od przedszkolaka do licealisty! Zapraszamy!
Nasz najlepszy sezon w okręgówce! » 53 punkty i 74 bramki - absolutny rekord!
Andrzej Perski najlepszym strzelcem w okręgówce! » 30 bramek!
Mamy już 4 licencjonowanych trenerów UEFA! » 8 naszych drużyn gra w rozgrywkach PZPN!
Zapraszamy na nasz profil facebookowy! » Najszybsza informacja!
środa, 15 sierpnia 2018
Szkółka Piłkarska GOKSiR w Toruniu
Wpisany przez olsen    środa, 30 listopada 2016 12:59    PDF Drukuj Email

DSC 0595

26 listopada br. podopieczni trenera Sławomira Supera z grupy 2008 Szkółki Piłkarskiej GOKSiR Lipce Reymontowskie na zaproszenie Juventus Academy Toruń wzięli udział w Turnieju o Puchar Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego. W doborowym towarzystwie, zajeliśmy ostatecznie 4 miejsce, które z jednej strony daje nam powód do dumy, lecz z drugiej strony pozostaje pewien niedosyt, ponieważ w każdym meczu walczyliśmy o zwycięstwo a o wyniku końcowym decydowały błędy indywidualne naszych zawodników.  Niestety podczas turnieju w Toruniu trener nie mógł skorzystać z kilku podstawowych zawodników, ich absencja spowodowana była chorobą. Miejmy nadzieję, że już wszyscy będą zdrowi na „pracowity” weekend rocznika 2008 ( turniej w Skierniewicach - 3 grudnia oraz turniej w Zduńskiej Woli - 4 grudnia). Na koniec turnieju odbył się „mecz gwiazd”, do którego zostało powołanych 2 naszych zawodników: Szymon Marat i Fabian Starzec, było to wyróżnienie za ich bardzo dobry występ. Podczas turnieju odbył się konkurs żonglerki dla rodziców, konkurs wygrali dwaj rodzice z naszej szkółki: Radosław Starzec oraz Witold Pietrowski.

DSC 0629

Wyniki Turnieju:

Szkółka Piłkarska GOKSiR Lipce Reymontowskie – KS Trzemeszno 3:0

Juventus Academy Toruń - Szkółka Piłkarska GOKSiR Lipce Reymontowskie 2:0

Szkółka Piłkarska GOKSiR Lipce Reymontowskie – KS Gwiazda Bydgoszcz 0:0

Szkółka Piłkarska GOKSiR Lipce Reymontowskie – Szkoła Futbolu Gniezno 1:1

Lubawska Akademia Piłkarska - Szkółka Piłkarska GOKSiR Lipce Reymontowskie 1:0

Klasyfikacja końcowa Turnieju:

  1. Juventus Academy Toruń
  2. Lubawska Akademia Piłkarska
  3. KS Gwiazda Bydgoszcz
  4. Szkółka Piłkarska GOKSiR Lipce Reymontowskie
  5. Szkoła Futbolu Gniezno
  6. KS Trzemeszno

DSC 0637

Skład naszej drużyny: Julian Pietrowski, Jakub Nowogórski, Patryk Marat, Szymon Marat, Natalia Głuszek, Paulina Wojdak, Patryk Kubik, Adam Kuchta, Fabian Starzec

Trener: Sławomir Supera, asystent trenera: Łukasz Supera

Share this post

Poprawiony ( środa, 30 listopada 2016 13:03 )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Strona Główna

MENU -:-Kadra-:-

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 216 gości