W Moszczenicy na 9-tkę
HOT NEWS
Trwa nabór do Jutrzenki! » Od przedszkolaka do licealisty! Zapraszamy!
Nasz najlepszy sezon w okręgówce! » 53 punkty i 74 bramki - absolutny rekord!
Andrzej Perski najlepszym strzelcem w okręgówce! » 30 bramek!
Mamy już 4 licencjonowanych trenerów UEFA! » 8 naszych drużyn gra w rozgrywkach PZPN!
Zapraszamy na nasz profil facebookowy! » Najszybsza informacja!
środa, 15 sierpnia 2018
W Moszczenicy na 9-tkę
Wpisany przez olsen    niedziela, 11 grudnia 2016 09:12    PDF Drukuj Email

moszcz2

9 miejsce w Roczniku 2003 i młodsi zajęli nasi piłkarze w Turnieju halowym organizowanym przez Orzeł Piątkowisko. Zważywszy na nieobecność kluczowych zawodników i poziom turnieju to dobry rezultat. W fazie grupowej rozegraliśmy 5 spotkań. Dwa remisy i 3 nieznaczne porażki spowodowały że z 2 punktami graliśmy o miejsca 9-12. W drugiej fazie już nasza gra wyglądała lepiej lecz nie obyło się bez rzutów karnych. Dwukrotnie wychodzimy obronną ręką i pokonujemy kolejno Lechię Tomaszów i Orzeł Piątkowisko I. Świetnie karne broni Paweł Marat który z konieczności musiał stać w bramce bowiem kontuzji palca nabawił się Pokora. 

moszcz3

Wyniki fazy grupowej:

Mecz1.
Stal Niewiewiadów 1-0 Jutrzenka Goksir Drzewce

Po obiecującym początku oddajemy pole gry naszym znajomym którzy pokonują nas i dobrze wchodzą w Turniej. Kontuzji palca doznaje Oskar i po konsultacji medycznej przesunięty zostaje do pola.

Mecz2.
Jutrzenka Goksir Drzewce 0-0 Łódzka Akademia Futbolu

Dobry szybki mecz. Obie drużyny dążą do zwycięstwa. Nie wykorzystujemy dwóch dogodnych sytuacji i remisujemy.

Mecz3.
Mazowia Tomaszów Mazowiecki 2-0 Jutrzenka Goksir Drzewce

Trener daje pograć wszystkim zawodnikom. Popełniamy dwa błędy w kryciu i Mazowia wygrywa. Cieszy postawa drużyny, która walczy o każdy centymetr boiska. Pierwsza bramka to błąd sędziego, który nie odgwizduje autu gdy piłka całym obwodem wychodzi poza boisko.

Mecz4.
Jutrzenka Goksir Drzewce 0-0 Orzeł Piątkjowisko I

Mecz o wyjście z grupy na 3-4 miejscu. Stawka duża. Obaj trenerzy mało rotują składem. Pokora dwukrotnie minimalnie pudłuje. Ostatnie 10sekund i znów sędzia popełnia błąd. Orzeł atakuje całą drużyną łącznie z bramkarzem i popełnia błąd. Pokora dochodzi do piłki - pusta bramka a bramkarz Orła wykonuje wślizg i wybija rozpaczliwie piłke. Na odprawie powiedziane było zero wślizgów a tu gwizdek milczy. Dodam tylko że ten sam sędzia nie uznał Stali prawidłowej zdobytej bramki.

Mecz5.
AP Bielik Zabrze 3-0 Jutrzenka Goksir Drzewce

Znów gramy wszystkimi zawodnikami i musimy uznać wyższość zawodników z Zabrza. Bardzo fajna drużyna grająca nowoczesną piłkę. BIelik podobnie jak my dysponował dwoma zawodnikami z rocznika 2005. Zasłużone zwycięstwo

Półfinał o 9-12
Jutrzenka Goksir Drzewce 0-0 karne (2-0) Lechia Tomaszów

NIe mamy nic do stracenia. Zmieniamy ustawienie w ataku na romb. Skutek - petarda. Nasi zdominowali to spotkanie. Najlepszy mecz w naszym wykonaniu. Cudem Lechia remisuje. Rzuty karne i Maratto w bramce broni dwa karne. Skuteczny Żurawski i Pokora  i wygrywamy.

Mecz o 9miejsce
Jutrzenka Goksir Drzewce 0-0 karne (2-1) Orzeł Piątkowisko I

Orzeł Pokonuje w drugim półfinale Wolburz i znów gramy między sobą. Gramy wszystkimi zawodnikami i po walce remisujemy 0-0. Znów rzuty karne i znów Marratto broni dwa karne. Skuteczni Żurawski i Pokora doprowadzają do zwycięstwa.

Najlepszym zawodnikiem drużyny zostaje Patrycja Głogowska, która swoim zaangażowaniem w każdą akcję zostawiła kawał zdrowia na hali. Dodatkowo z katarzyną podbiły serca publiczności, która mocno im dopingowała. Brawo girls.

moszcz1The best player Team Jutrzenka - Pati G.

Share this post

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Strona Główna

MENU -:-Kadra-:-

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 203 gości