3 miejsce Szkółki w turnieju TROJANKA CUP 2016 w Bełchatowie
HOT NEWS
Trwa nabór do Jutrzenki! » Od przedszkolaka do licealisty! Zapraszamy!
Nasz najlepszy sezon w okręgówce! » 53 punkty i 74 bramki - absolutny rekord!
Andrzej Perski najlepszym strzelcem w okręgówce! » 30 bramek!
Mamy już 4 licencjonowanych trenerów UEFA! » 8 naszych drużyn gra w rozgrywkach PZPN!
Zapraszamy na nasz profil facebookowy! » Najszybsza informacja!
środa, 15 sierpnia 2018
3 miejsce Szkółki w turnieju TROJANKA CUP 2016 w Bełchatowie
Wpisany przez olsen    poniedziałek, 30 stycznia 2017 14:30    PDF Drukuj Email

szk1

29 stycznia br. Zawodnicy/ki z grupy 2008 Szkółki Piłkarskiej GOKSiR Lipce Reymontowskie wzięły udział w turnieju TROJANKA CUP 2017  rozgrywanym w Bełchatowie.  Tym razem trener Sławek Supera miał do dyspozycji wszystkich piłkarzy/ki podstawowego składu.  Celem i zadaniem na turniej w Bełchatowie było zajęcie minimum 3 miejsca.  Cel został osiągnięty,  natomiast pozostaje lekki niedosyt.

szk2

W meczu półfinałowym w 26 sekundzie przed zakończeniem spotkania zawodnik z drużyny Orła Piątkowisko oddaje strzał życia z własnej połowy boiska i doprowadza tym samym do remisu i konkursu rzutów karnych, w którym przegrywamy dopiero w formule „nagłej śmierci” 2:1.  Ale to nie oststani tego turnieju konkurs rzutów karnych. W meczu o 3 miejsce turnieju w regulaminowym czasie gry pada remis 0:0 i ponownie rozpoczynamy konkurs rzutów karnych w którym tym razem wygrywamy 2:0 i pokonujemy Skalnik Sulejów. W stawce 10 drużyn biorących udział w turnieju meldujemy się na 3 miejscu, przechodząc zwycięsko w każdym meczu fazę grupową  bez starty bramki.

szk3

W całym turnieju w regulaminowym czasie gry nie przegraliśmy żadnego meczu, z bilansem bramkowym 6:1. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany – Patryk Kubik, noszący w naszej drużynie przydomek „Messi”. Już w najbliższą niedzielę wybieramy się do Uniejowa gdzie w stawce 24 drużyn, ponownie będziemy walczyć o najwyższe miejsca.

szk4

Wyniki Turnieju – faza grupowa:

Szkółka Piłkarska GOKSiR – Włókniarz Zelów I 2:0
Szkółka Piłkarska GOKSiR - GUKS Gorzkowice 2:0
Szkółka Piłkarska GOKSiR - MULKS Łask 1:0

Półfinał:
Szkółka Piłkarska GOKSiR – Orzeł Piątkowisko 1:1 karne 1:2
Mecz o 3 miejsce:
 Szkółka Piłkarska GOKSiR – Skalnik Sulejów 0:0, karne 2:0

Klasyfikacja końcowa Turnieju:

1.    Orzeł Piątkowisko
2.    GUKS Gorzkowice
3.    Szkółka Piłkarska GOKSiR Lipce Reymontowskie
4.    Skalnik Sulejów
5.    MULKS Łask
6.    Włókniarz Zelów II
7.    Concordia Piotrków Trybunalski
8.    Włókniarz Zelów I
9.    Omega Kleszczów
10.    Feniks Academy Łódź


Skład drużyny: Amelia Głuszek, Natalia Głuszek, Fabian Starzec, Igor Barańczyk, Patryk Kubik, Paulina Wojdak, Bartosz Jarosiński, Krzysztof Kroc, Patryk i Szymon Marat
Trener: Sławek Supera

szk6

Share this post

 

Komentarze  

 
0 #1 Terrance 2018-04-23 02:52
I have checked your website and i've found some duplicate content, that's why you don't rank high in google,
but there is a tool that can help you to create 100% unique articles, search
for; boorfe's tips unlimited content

Feel free to surf to my web site MaiChief: https://ChristianeSee.wix.com
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Strona Główna

MENU -:-Kadra-:-

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 216 gości