HOT NEWS
Trwa nabór do Jutrzenki! » Od przedszkolaka do licealisty! Zapraszamy!
Nasz najlepszy sezon w okręgówce! » 53 punkty i 74 bramki - absolutny rekord!
Andrzej Perski najlepszym strzelcem w okręgówce! » 30 bramek!
Mamy już 4 licencjonowanych trenerów UEFA! » 8 naszych drużyn gra w rozgrywkach PZPN!
Zapraszamy na nasz profil facebookowy! » Najszybsza informacja!
poniedziałek, 24 września 2018
Dobre widowisko w Bełchowie
Wpisany przez olsen    poniedziałek, 17 października 2016 07:27    PDF Drukuj Email

mbel1

Pogoń Bełchów 7:2 (3-0) Jutrzenka Goksir Drzewce

Kolejne spotkanie w lidze D1 Młodzik rozegrali nasi piłkarze. Ulegliśmy w Bełchowie po wyrównanym meczu. W naszym młodym zespole zagrało aż 4 zawodników z rocznika 2006 i dwóch z rocznika 2005. Pomimo tego podjeliśmy walkę i pierwsza po łowa w naszym wykonaniu z punktu widzenia szkoleniowego wyglądał dobrze. Byliśmy więcej przy piłce niż przeciwnik. Konstruowaliśmy akcję kilkomo podaniami. Skrzydła drużynie podcięła piękna bramka Bartka Grotkowskiego strzelona bezpośrednio z rzutu rożnego. W 20min pierwszy błąd naszej defensywy i piłka z rzutu wolnego zagrana za plecy obrońców. Brak asekuracji i tracimy drugiego gola. Trzecia bramka do zła decyzja Kamila Białka i niecelne podanie. Strzał z dystansu i przy warunkach fizycznych naszego bramkarza Oliwier nie ma szans obrony - tak zwana piłka za kołnierz.

mbel2Dawid Kubik R2006 - walczył dziś dzielnie

Mimo tego Pierwszą połowę należy zaliczyć do udanych. Dobre spotkanie rozegrali Urbański, Żurawski, Marat i Jasik. Do na nich opierał się ciężar gry. Szkoleniowo zawodnicy grali na różnych pozycjach tak aby się ich uczyć. W drugiej połowie tracimy dwie bramki po złym zachowaniu naszego lewego pomocnika. Dwa razy Bełchów zmienia ciężar gry z lewej na prawą i dwa razy źle ustawiony jest Dawid Kubik - który uczy sie dopiero systemu trenera. Kolejna bramka to błąd indywidualny Mikołaja Pryka który w sytuacji kiredy to odbiera piłką przeciwnikowi potyka siei przewraca . Spryt zawodnika z bełchowa i kolejna bramka.

mbel3Paweł Marat - nie schodzi poniżej dobrego poziomu

Trzeba podkreślić że Bełchów w porównaiu do meczu z Godzianowem dzis zagrał o wiele lepiej. Wszystko chłopakom siedziało na nodze. Odpowiadamy dwoma bramkami choć sytuacji było naprawdę więcej. Pierwsza bramka po zespołowej akcji i dośrodkowaniu Kacpra Żurawskiego pierw Jasik oddaje strzał potem w okienko dobija Urbański. Bramka na otarcie łez to zagranie Jasika na wolne pole Tam przesunięty na poz9 Marat robi Raid i dogrywa do pustaka. Sędzia kończy mecz.

mbel4
Maciek Urbański nie odkładał nogi mimo wślizgów przeciwnika

Podsumowaując fajny rywal i dobre spotkanie z którego można wynieść doświadczenie i naukę. Mecz nagrany na video napewno obejrzy trener i w kolejnym spotkaniu z Kopernikiem Kiernozia znów powalczymy o 3pkty.

Share this post

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Strona Główna

MENU -:-Kadra-:-

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 116 gości