Pokora SHOW x4
HOT NEWS
Trwa nabór do Jutrzenki! » Od przedszkolaka do licealisty! Zapraszamy!
Nasz najlepszy sezon w okręgówce! » 53 punkty i 74 bramki - absolutny rekord!
Andrzej Perski najlepszym strzelcem w okręgówce! » 30 bramek!
Mamy już 4 licencjonowanych trenerów UEFA! » 8 naszych drużyn gra w rozgrywkach PZPN!
Zapraszamy na nasz profil facebookowy! » Najszybsza informacja!
środa, 15 sierpnia 2018
Pokora SHOW x4
Wpisany przez olsen    sobota, 22 października 2016 13:11    PDF Drukuj Email

reg1

SOKÓŁ REGNÓW 0-4 (0-2) JUTRZENKA GOKSiR DRZEWCE

 

W iście mglistą sobotę kolejkę nr 8 rozegrali nasi Trampkarze. Pokonali oni pewnie Sokół Regnów 4:0. Swój dzień w tym meczu miał Oskar Pokora, który prawie każde dotknięcie piłki zamieniał na bramkę. Trafił do siatki rywali aż cztero krotnie. Trener Marcin ustawił go na nowej dla niego pozycji nr9 i wywiązał się on z niej wyśmienicie. Do tego trzeba pochwalić naszą obronę która rozegrał już drugi mecz na zero z tyłu. Bardzo na tym zależało naszemu trenerowi i udało się zawodnikom spełnić jego oczekiwania. Wbrew pozorą nie był to dla nas łatwy mecz. Przeciwnicy dysponowali trzema fajnymi zawodnikami usposobionymi ofensywnie. Mocna prawa strona i lewonożna zawodniczka w środku pola. Dlatego też trzeba było być w tym dniu bardzo uważnym i czekać cierpliwie na swoje szanse.

reg2Kacper Płoszka - "niebezpieczne dośrodkowania"

Pomimo choroby nasz bramkarz Patryk Wybraniec zachował czyste konto i był pewnym punktem w drużynie. Pierwszą akcję zainicjował Wyszkowski, który uderzył sytuacyjnie a bramkarz z trudem sparował piłkę na rzut rożny. Za kilka minut Pokora popisuje siepięknym strzałem z dystansu i wyprowadza naszą drużynę na prowadzenie. Regnów odpowiada i zawodnik dochodzi do prostopadłej piłki mija naszego bramkarza jednak nie udaje mu się postawić kropki nad i i piłkę wybija nasz obrońca na aut. Fajnie na lewej stronie dysponowany jest Płoszka. Jego dośrodkowania w pole karne były niebezpieczne i pachniało drugą bramkądla nas. Co się odwlecze to nieuciecze. Raid prawą stroną Szafrańskiego, który dośrodkowuje. W polu karnym niczym Iniesta piętą piłkę do bramki kieruje Pokora i mamy już 2-0. Gramy dalej i dwóch naszych zawodników melduje się w polu karnym.

reg3

NIestety Szafrański uderza niecelnie i 100% SYTUACJA ZMARNOWANA. Po przerwie na boisku zameldował się tygrys - Katarzyna Malesa. Jednak nie był to jej dzień. Zmarnowała 200% sytuację po podaniu Płoszki. Przeziębiiona nie miała z czego depnąć na bosiku - organizmu sie nie oszuka. Pomimo tego chęć występu wzięła górę i odnotowała kilka fajnych podań do kolegów. Nasza linia obrony gra wyśmienicie i kontroluje przestrzeń pomiędzy bramkarzą a nimi. Regnów ma ciężko zagrozić naszej bramce. Dokładamy kolejne bramki za sprawą Pokory który w tym meczu czyni cuda. Mógł strzelić do siatki jeszcze ze dwa razy jednak to co dał drużynioe budzi szacunek trenera. Pomimo urazu odniesionego po starciu z bramkarzem kontynuje grę i zapomina o siniaku.

Podsumowując dobry występ naszego zespołu. Liczymy na kolejne zero z tyłu w ostatnim meczu tej rundy gdzie podejmiemy Pogoń Bełchów.

 

Share this post

 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Strona Główna

MENU -:-Kadra-:-

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 169 gości