HOT NEWS
Trwa nabór do Jutrzenki! » Od przedszkolaka do licealisty! Zapraszamy!
Nasz najlepszy sezon w okręgówce! » 53 punkty i 74 bramki - absolutny rekord!
Andrzej Perski najlepszym strzelcem w okręgówce! » 30 bramek!
Mamy już 4 licencjonowanych trenerów UEFA! » 8 naszych drużyn gra w rozgrywkach PZPN!
Zapraszamy na nasz profil facebookowy! » Najszybsza informacja!
poniedziałek, 24 września 2018
Alvaro Marata - zasłużona wygrana
Wpisany przez olsen    niedziela, 23 października 2016 17:47    PDF Drukuj Email

kier2

Jutrzenka Goksir Drzewce 1-0 (0-0) Kopernik Kiernozia

Nasi młodzicy wreszcie zagrali na miarę możliwości zespołu i zasłużenie pokonali trudnego rywala Kopernik Kiernozia. Każdy inny wynik w tym meczu byłby dla nas krzywdzący. Nasi piłkarze wzieli sobie do serca słowa trenera i pokazali sie z bardzo dobrej strony. Zdominowaliśmy Kopernik całkowicie. Jako drużyna wymienialiśmy więcej podań budując akcje ofensywne. Różnicę zrobił Alvaro Paweł Marat, który wystąpił dziś cały mecz jako klasyczna 9-tka. Wziął grę na siebie i szalał w polu karnym rywala. Był najgroźniejszym naszym zawodnikiem. Wywalczył rzut karny - niestety sędzia nie odgwizdał. Poza tym na 4 sytuacje sam na sam wykorzystał zamieszanie podbramkowe i dał nam zwycięstwo.

kier1Alvaro Marata z Drzewiec

Mecz ciekawy ze znaczną przewagą naszej drużyny. Jednak wynik stykowy powodował że musieliśmy być czujni w lini defensywy. I tak Trzeciak, Pryk, Białek zrobili kawał dobrej roboty. W środku Jasik z Żurawskim nie odpuszcali i kreowali nasze poczynania. Skrzydła aktywne w ofensywie a przedewszytkim odnotowywały bardzo szybkie powroty w celu odbudowania formacji.

kier3

Oczywiście zawodnicy grali na różnych pozycjach w celu ogrywania się w tym systemie. I tak Mateusz Czajka wylądował na pozycji 8 a Urbański na pozycji 5. Trener Marcin rotował składem i nasi zawodnicy mieli możliwość odpoczynku. Kiernozia grała najlepszymi i mało przerowadzała zmian. Wynik mógby być wyższy. Alvaro nie wykorzystał 3 sytuacji sam na sam. Odnotowaliśmy kilka dobrych strzałów z dystansu. Jednak w bramce Kiernozi wyśmienicie bronił bramkarz. W moim odczuciu był to najlepszy ich zawodnik. Dołużmy do tego małego - zwinnego i szybkiego napastnika, który kilkakrotnie pokazał siez dobrej strony. Jednak asekuracja naszych obrońców w tym dniu była wzorowa.

Można powiedzieć że w meczu była "mała wojna". Dwie kary minutowe. Pierw zawodnika z Kiernozi następnie za zbyt agresywną grę boisko opuszcza Żurawski. Nogi nie odkłada jego brat - Kacper i nabywa kontuzji kostki. NIestey nie może kontynuowaćź zawodów.

Coż świetny występ naszym Młodzików. W takiej formie mozemy spokojnie oczekiwać na ostatni nasz mecz z Orlętami Cielądz. Trener zapowiedział zakończenie w pizerii Mario w Godzianowie.

Share this post

Poprawiony ( niedziela, 23 października 2016 18:09 )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Strona Główna

MENU -:-Kadra-:-

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 108 gości