Mamy już 4 licencjonowanych trenerów UEFA! » 8 naszych drużyn gra w rozgrywkach PZPN!
Wpisany przez Kriss    poniedziałek, 19 września 2016 05:43    PDF Drukuj Email

Orlęta Cielądz 1:3 (1:2) Jutrzenka Drzewce

1:1 Karol Gwiazdowicz 37 min karny

1:2 Czarek Dominiak 38 min

1:3 Mateusz Pabjanek 88 min

Skład: Dariusz Supera - Filipiński, Czarnecki, Kopeć, Pawelczak - Krzysztof Supera (30' Nowak), Koszelski (75' Kotlarek), Krocz - Dominiak, Pabjanek, Perski

Trochę niespodziewanie, ale nareszcie odnieśliśmy pierwsze zwycięstwo w lidze okręgowej. Dopiero w V kolejce i w dodatku na trudnym terenie, w mocno osłabionym składzie (bez Pryka, Skopińskiego, Starca, Mateusza Koszelskiego czyli całego środka pola).

Tym nie mniej wygrana w pełni zasłużona i mam nadzieję, że kryzys jest za nami.

Początek meczu zdecydowanie dla nas stwarzamy trzy dobre okazje ale dwóch nie wykorzystuje Dominiak, a jednej Perski.

Orlęta mają jedną znakomitą okazję, ale piłkę lecącą do bramki na róg wybija Filipiński.

W 32 minucie mamy rzut wolny z około 25 metrów. Strzał Pabjanka nad poprzeczkę wybija bramkarz. Chwilę potem po rzucie rożnym w zamieszaniu podbramkowym najsprytniejszy okazuje się Czarek Dominiak i obejmujemy prowadzenie.

Niestety w 38 minucie przypdkowy faul naszego bramkarza, w niegroźnej sytuacji i karnego wykorzytują Orlęta.

Ich radość trwa kilka sekund bo zaraz po wznowieniu piłkę za plecy obrońców zagrywa Radek Krocz, a Czarek Dominiak z dużym spokojem lobuje bramkarza i znów prowadzimy.

W drugiej połowie trwa stała wymiana ciosów, raz mamy sytucję bramkową my, raz gospodarze.

W 88 minucie na fantastyczny rajd w swoim stylu z dawnych lat decyduje się Mateusz Pabjanek i zdobywa piękną bramkę, która ustala wynik meczu.

Udany weekend naszych drużyn trzy zwycięstwa i jedna porażka rezerw, choć po dobrej grze. Za tydzień ruszają kolejne rozgrywki młodzieżowe i będziemy mogli dopingować, aż 8 naszych drużyn. Do boju Jutrzenko!

W sobotę przed seniorami kolejny ciężki przeciwnik tym razem Olimpia Chąśno, która w ostatniej kolejce rozbiła Juvenię 6:1. Zapraszamy w sobotę na godzinę 17.00