Nasz najlepszy sezon w okręgówce! » 53 punkty i 74 bramki - absolutny rekord!
Mamy już 4 licencjonowanych trenerów UEFA! » 8 naszych drużyn gra w rozgrywkach PZPN!
Zapraszamy na nasz profil facebookowy! » Najszybsza informacja!
czwartek, 21 września 2017
Inaczej być nie może, kolejny horror!
Wpisany przez Kriss    niedziela, 30 października 2016 17:57    PDF Drukuj Email

aaaaaaaaaaaaaaaaaa

Czarek Dominiak wraca do formy, druga bramka majstersztyk!

4:4 Andrzej Perski 89 min

Skład: Kotlarek - Filipiński, Mateusz Koszelski, Kopeć (78' Krzysztof Supera), Nowak - Skopiński, Krocz, Pabjanek, Dominiak - Pawelczak, Perski

11 mecz i 11 horror! Czy my nie możemy normalnie wygrywać czy przegrywać? Niesamowita runda naszej drużyny, bardzo emocjonalna, ale dorobek punktowy mizerny.

Mecz dzisiejszy miał dwie odsłony. Powinniśmy go wygrać już do przerwy i to nie 3:1 ale zdecydowanie wyżej, lecz szwankowała skuteczność.

Niestety Jutrzenka zostaje w szatni i nie wychodzi na II połowę. Niesamowita metamorfoza! z 3:1 robi się 3:4 i znów widmo porażki zagląda w nasze oczy.

Może nie gramy tak dobrze jak w zeszłych sezonach, ale charakter pozostał i w samej końcówce niezawodny Andrzej Perski doprowadza do remisu.

Pozostały dwa mecze. W najbliższą sobotę ze Zrywem Wygoda na wyjeździe o 14.00 i za dwa tygodnie zakończenie rundy u nas na boisku o 14.00 z Widokiem Skierniewice.

JUTRZENKA NIGDY SIĘ NIE PODDAJE I ZAWSZE WALCZY DO KOŃCA!