Dłużej na Mistrzostwach Polski!
HOT NEWS
Trwa nabór do Jutrzenki! » Od przedszkolaka do licealisty! Zapraszamy!
Nasz najlepszy sezon w okręgówce! » 53 punkty i 74 bramki - absolutny rekord!
Andrzej Perski najlepszym strzelcem w okręgówce! » 30 bramek!
Mamy już 4 licencjonowanych trenerów UEFA! » 8 naszych drużyn gra w rozgrywkach PZPN!
Zapraszamy na nasz profil facebookowy! » Najszybsza informacja!
środa, 15 sierpnia 2018
Dłużej na Mistrzostwach Polski!
Wpisany przez Kriss    niedziela, 19 czerwca 2011 18:52    PDF Drukuj Email
beachsoccer2
Komunikat po posiedzeniu Komisji ds. Piłki Nożnej Plażowej 16.06.2011 r.

Na posiedzeniu Komisji ds. Piłki Nożnej Plażowej 16 czerwca 2011 r. podjęto decyzję o przedłużeniu mistrzostw Polski. Turniej będzie się odbywał od 6 do 10 lipca na plaży „Stogi” w Gdańsku.

Mecze fazy grupowej będą się odbywały od 6 do 8 lipca. 24 drużyny z całej Polski zostaną podzielone na sześć grup, po cztery drużyny w każdej. Spotkania będą rozgrywane w systemie 3 x 12 minut. Dwa najlepsze zespoły z każdej grupy oraz cztery drużyny z trzecich miejsc awansują do 1/8 finału. Od tego momentu drużyny będą grały systemem pucharowym. Mecze 1/8 i ćwierćfinały zaplanowano na sobotę 9 lipca. Natomiast półfinały, mecz o 3. miejsce i finał zostaną rozegrane w niedzielę 10 lipca.

Losowanie grup Mistrzostw Polski odbędzie się na posiedzeniu Komisji ds. Piłki Nożnej Plażowej 1 lipca 2011 r., po uprzedniej weryfikacji zgłoszonych zespołów.

Do 30 czerwca, drużyny zgłoszone do rozgrywek o mistrzostwo Polski, powinny uregulować opłaty licencyjne i przesłać potwierdzenie wpłaty na adres koszalińskiego OZPN (ul. J. Piłsudskiego 90, 75-529 Koszalin). Do 30 czerwca należy także przesłać składy drużyn oraz karty zawodnicze ze zdjęciem i podpisem zgłoszonych zawodników. Niedotrzymanie tego terminu lub uchybienia w procedurze zgłoszeniowej będą skutkowały odrzuceniem zgłoszenia.

Podczas posiedzenia komisja zatwierdziła także terminy i miejsca pozostałych rozgrywek. Puchar Polski zostanie rozegrany w dniach 13 - 14 sierpnia, natomiast Młodzieżowe Mistrzostwa Polski oraz Mistrzostwa Polski Kobiet zostaną rozegrane w terminie 30 - 31 lipca. Wszystkie trzy turnieje odbędą się na gdańskiej plaży "Stogi". Na zakończenie sezonu odbędzie się mecz o Superpuchar, w którym zagrają zdobywca tytułu Mistrza Polski oraz zdobywca Pucharu Polski.

Od tego roku wprowadzony zostanie system punktacji, który ureguluje kwestie prowadzenia rankingu drużyn oraz typowania najlepszej ósemki sezonu. Osiem najlepszych drużyn w rankingu za 2011 rok, w 2012 roku zagra w najwyższej grupie rozgrywkowej – Polskiej Lidze Piłki Nożnej Plażowej. Punkty będą przyznawane za miejsca w klasyfikacji końcowej Mistrzostw Polski, Pucharze Polski, Superpucharze, ale także za postawę fair play w rozgrywkach o mistrzostwo Polski.

(pzpn.pl)

Share this post

Poprawiony ( piątek, 24 czerwca 2011 08:39 )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Strona Główna

MENU -:-Kadra-:-

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 232 gości