Nasz najlepszy sezon w okręgówce! » 53 punkty i 74 bramki - absolutny rekord!
Mamy już 4 licencjonowanych trenerów UEFA! » 8 naszych drużyn gra w rozgrywkach PZPN!
Wpisany przez Kriss    czwartek, 07 lipca 2011 18:39    PDF Drukuj Email

ban

Copacabana Gdańska - Jutrzenka 6:1 (1:0, 3:1, 2:0)

Bramka: Krzysztof Supera 17 min.

Jedna z najlepszych drużyn w Polsce pokazala nam dzisiaj, że jeszcze sporo nam brakuje do ściałej czołówki. Naszpikowana reprezentantami Polski drużyna Copacabany nie pozostawiła nam złudzeń i pokonała nas zdecydowanie 6:1.

Był to dla nas drugi mecz w turnieju, a dla Gdańszczan pierwszy i to było widoczne zwlaszcza w końcówkach tercji, kiedy to straciliśmy aż 5 bramek. Wczorajszy mecz kosztował nas dużo siły, ale niestety zawodnicy również taktycznie nie zagrali dzisiaj konsekwentnie zgodnie z założeniami trenera.

Nie było jednak tak źle, gdyż do końcówki drugiej tercji kiedy to po bramce z rzutu wolnego Krzysztofa Supery, a następnie dwóch znakomitych sytuacjach Krsticia i Supery przegrywaliśmy tylko 2:1. W końcówce jednak dwa fatalne błędy i Copacabana odskoczyła nam na 3 bramki.

Pierwszą bramkę straciliśmy w samej końcówce pierwszej tercji z bliskiego rzutu wolnego, po bezsensownym faulu Urbańskiego.

Trzecia tercja to już zdecydowana przewaga gospodarzy, ale i tak dwie bramki znów straciliśmy w ostatniej minucie.

Z taką ekipą to jednak nie wstyd przegrać, a porażka 5 bramkami na piachu to nie to samo co na trawie.

Jutro przerwa, a w sobotę w 1/8 prawdopodobnie mecz z kolejną legendarną i znakomitą drużyną jaką jest Grembach Łódź.

Zawodnicy zapowiadają lepszą formę, większe zaangażowanie i koncentrację czyli elementy, które dzisiaj szwankowały.