Rusza plażówka - gramy w I lidze!
HOT NEWS
Trwa nabór do Jutrzenki! » Od przedszkolaka do licealisty! Zapraszamy!
Nasz najlepszy sezon w okręgówce! » 53 punkty i 74 bramki - absolutny rekord!
Andrzej Perski najlepszym strzelcem w okręgówce! » 30 bramek!
Mamy już 4 licencjonowanych trenerów UEFA! » 8 naszych drużyn gra w rozgrywkach PZPN!
Zapraszamy na nasz profil facebookowy! » Najszybsza informacja!
środa, 15 sierpnia 2018
Rusza plażówka - gramy w I lidze!
Wpisany przez Kriss    niedziela, 29 kwietnia 2012 08:19    PDF Drukuj Email

BEACH-W3

Zarząd Klubu w osobie Prezesa postanowił, że również i w tym sezonie przystąpimy do rozgrywek Beach Soccera. Nasza drużyna w zeszłym roku została sklasyfikowana na 11 miejscu w rankingu PZPN, tym samym nabywając praw do udziału w rozgrywkach I ligi.

Od tego sezonu powołano ekstraklasę, w której będzie rywalizowało 8 najlepszych drużyn według zeszłorocznego rankingu. My będziemy więc rywalizować na zapleczu ekstraklasy, być może o awans?! Choć narazie sytuacja finansowa klubu nam na to nie pozwala.

Słoneczko świeci coraz mocniej więc najwyższy czas rozpocząć treningi na piasku i reaktywować boisko do plażówki.

W jakim składzie będziemy występować w tym sezonie? Wszystko wskazuje, że jak w latach poprzednich połowę składu będą stanowić najlepsi zawodnicy z boiska trawiastego w naszym klubie, a drugą połowę najlepsi piłkarze z naszego okręgu.

To już nasze czwarty sezon w tej odmianie piłki nożnej i mamy nadzieję, że tak jak w latach poprzednich dobrej zabawy i pozytywnych emocji nie zabraknie.

 

Share this post

Poprawiony ( niedziela, 03 czerwca 2012 05:59 )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Strona Główna

MENU -:-Kadra-:-

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 216 gości