Nasz najlepszy sezon w okręgówce! » 53 punkty i 74 bramki - absolutny rekord!
Mamy już 4 licencjonowanych trenerów UEFA! » 8 naszych drużyn gra w rozgrywkach PZPN!
czwartek, 23 listopada 2017
Puchar Polski. II miejsce w Warszawie!
Wpisany przez Kriss    niedziela, 10 czerwca 2012 08:19    PDF Drukuj Email

6

II miejsce w swojej grupie wywalczyli w Warszawie nasi piłkarze podczas eliminacji do Pucharu Polski w Beach Soccerze. Tym samym uzyskaliśmy prawo startu w turnieju finałowym w Lublinie, jednak ze względu na nakładanie się terminu tego turnieju z bardzo ważną dla nas imprezą 50-lecia klubu, postanowiliśmy zrezygnować z dalszego udziału w Pucharze Polski.

W Warszawskim turnieju wystąpiliśmy w następującym składzie:

Kocęba, D.Supera - Foks, Broniarek, Kiwała, K.Supera, Kopeć, Borowiec, Kowalczyk, Pryk.

a

Dla Jarka Foksa to trzeci sezon na piachu, ale dla części zawodników naszej drużyny był to pierwszy turniej na piasku. Z meczu na mecz rozkręcała się więc nasza gra i naprawdę widać spory potencjał.

A oto wyniki meczów naszej drużyny:

Jutrzenka - Milenium Gliwice 3:2 (0:0, 1:2, 1:0, dog. 1:0)

Bramki: Konrad Kowalczyk 2, Adam Pryk

Pierwsza kwarta to duża przewaga młodej drużyny z Gliwic. Fantastycznie jednak broni Piotr Kocęba. Nasi zawodnicy mają problem z przystosowaniem się do gry na piasku, jednak udaje nam się zremisować.

Druga kwarta to coraz lepsza gra naszej ekipy. Mecz się wyrównuje. Dwójkowa akcja Supery z Prykiem i obejmujemy prowadzenie. W końcowce kwarty jednak popelniamy proste błędy w kryciu i przegrywamy 1:2.

Trzecia kwarta wyrównana. Po ładnej indywidualnej akcji Konrad Kowalczyk doprowadza do wyrównania, a tym samym do dogrywki.

W dogrywce znów swój kunszt strzelecki pokazuje Kowalczyk i pokonujemy Milenium.

1

Piotrek Kocęba bohaterem pierwszego meczu. To głównie dzięki jego fantastycznym interwencją nie przegraliśmy.

b

Efektowne akcje Szymka Kiwały.

Jutrzenka - Kriss-Max 3:4 (2:2, 0:1, 1:1)

Bramki: samobójcza, Wojciech Borowiec, Szymon Kiwała

Mecz z faworytem dzisiejszego turnieju. W ich składzie tak znani zawodnicy jak Piotr Klepczarek, Krzysztof Hajduczek, Kamil Bartczak czy Łukasz Groszak. Zaczynamy jednak bardzo dobrze. Po samobójczym strzale obejmujemy prowadzenie. Szybko tracimy prowadzenie, ale też szybko je odzyskujemy po ładnym strzale Wojtka Borowca. Chwilę potem jego fantastyczny strzał lewą nogą ląduje na poprzeczce. Łodzianie jednak w końcówce wyrównują.

Drugą kwartę również od poprzeczki rozpoczyna mocnym strzalem Borowiec. Zagapienie w polu karnym i po rzucie rożnym Foks strzela samobójczą bramkę.

Trzecia kwarta to dalej zacięta i czasami na pograniczu faulu walka. I właśnie z rzutu wolnego łodzianie podwyższają wynik meczu. Walczymy jednak do końca. Dopiero jednak w końcówce Szymon Kiwała z rzutu karnego strzela kontaktowego gola. Na wyrównanie zabrakło czasu.

2

Zacięty drugi mecz. Tak przyjaźnie było tylko na początku.

c

W powietrzu nie do przeskoczenia był Bartek Broniarek.

Jutrzenka - Tatary Lublin 10:2 (3:0, 4:0, 3:2)

Bramki: Wojciech Borowiec 4, Konrad Kowalczyk 3, Adam Pryk, Szymon Kiwała, Bartosz Broniarek

Ostatni nasz mecz w turnieju, pokazał że z meczu na mecz graliśmy coraz lepiej i drużyna z Lublina nie miała z nami najmniejszych szans. Efektowna wysoka wygrana, wiele efektownych akcji i pięknych bramek.

5

Najwyższe w histori nasze zwycięstwo. Drużyna z Lublina rozgromiona.

d

Konrad Kowalczyk pierwszy turniej i od razu 5 bramek i tytuł najlepszego strzelca (wspólnie z Wojtkiem Borowcem u dołu)

3

Najlepsze w kraju kluby są zainteresowane Wojtkiem Borowcem, Dzisiaj był najlepszy!

Szkoda, że nie możemy jechać na finały do Lublina i tam skonfrontować naszych umiejętności z najlepszymi w kraju! Cóż zostały nam Mistrzostwa Polski I ligi, które rozegrane zostaną prawdopodobnie w ostatni weekend lipca w Niechorzu