HOT NEWS
Trwa nabór do Jutrzenki! » Od przedszkolaka do licealisty! Zapraszamy!
Nasz najlepszy sezon w okręgówce! » 53 punkty i 74 bramki - absolutny rekord!
Andrzej Perski najlepszym strzelcem w okręgówce! » 30 bramek!
Mamy już 4 licencjonowanych trenerów UEFA! » 8 naszych drużyn gra w rozgrywkach PZPN!
Zapraszamy na nasz profil facebookowy! » Najszybsza informacja!
poniedziałek, 24 września 2018
PUCHAR JUTRZENKI DLA JUTRZENKI!
Wpisany przez Kriss    niedziela, 08 lipca 2012 09:36    PDF Drukuj Email

IMG_3363

Zawodnicy Jutrzenki Drzewce okazali się niegościnni i zwyciężyli turniej piłki nożnej plażowej JUTRZENKA BEACH SOCCER CUP 2012. Również dobry turniej rozegrała nasza druga drużyna występująca pod nazwą FC Drzewce plasując się na trzecim stopniu podium!

Przy iście brazylijskiej pogodzie grubo ponad 30 st. C zmagały się drużyny podczas II edycji tego turnieju. Mecze stały na wysokim poziomie, nie zabrakło emocji, pięknych bramek i fantastycznych parad bramkarskich. Drużyny zdobyły razem w 9 meczach (łącznie z 16 bramkami z rzutów karnych) 70 bramek, co daje średnią 7,77 bramki na jedno spotkanie.

W turnieju wzięło udział sześć drużyn podzielonych na dwie grupy. Mecze w grupach przedstawialy się następująco:

GRUPA A:

Jutrzenka Drzewce - Laktoza II Łyszkowice 7:3

Bramki dla Jutrzenki: Konrad Kowalczyk 4, Wojciech Borowiec 3

Bramki dla Laktozy: Cezary Olejnik, Michał Pryk, Damian Kopiński

Mecz otwierający turniej. Młodzi zawodnicy Laktozy grali ambitnie, ale na efektownie grającą drużynę Jutrzenki było to zdecydowanie za mało. Fantastyczny mecz Kowalczyka i Borowca, którzy zdobyli wszystkie bramki dla Jutrzenki. Oprócz tego niemiłosiernie obijali słupki i poprzeczki bramki gości. Zwłaszacza atomowe dwie przewrotki Borowca w poprzeczkę były niezwykle imponujące, ale niestety to nie Wojtek został pierwszym strzelcem bramki z przewrotki na naszym boisku.

IMG_3124

IMG_3125

IMG_3128

Laktoza II Łyszkowice - HT Lnisno 4:3

Bramki dla Laktozy: Mateusz Bartosiewicz, Krystian Siatkowski, Bartosz Placek, Aleksander Niedziela

Bramki dla Lnisna: Łukasz Józefecki 3

Młoda i ambitna drużyna z Łyszkowic dość niespodziewanie wygrywa z III drużyną zeszłorocznej edycji (grali wtedy pod nazwą Olympic). Warte odnotowania są dwie bramki przewrotką Łukasza Józefeckiego. Popularny Józek został więc pierwszym zawodnikiem, który zdobył bramkę przewrotką w oficjalnym meczu na naszym boisku! Nagroda do odebrania u prezesa klubu!

IMG_3143

jd2-1


jd2-2


Jutrzenka Drzewce - HT Lnisno 3:2

Bramki dla Jutrzenki: Konrad Kowalczyk, Wojciech Borowiec, Szymon Kiwała

Bramki dla Lnisna: Marcin Marat 2

Drużyna z Lnisna miała jeszcze szanse na I miejsce, ale musiała ten mecz wygrać wysoko. Jutrzenka wygrała to spotkanie jak najmniejszym nakładem sił, gdyż w tych warunkach pogodowych i tylko z dwoma rezerwowymi zawodnikami, w perespektywie meczu finałowego mogło okazać się to strategicznie dobrym rozwiązaniem. I miejsce w grupie dla Jutrzenki, a Lnisno tylko na miejscu III.

 jd3-1

 

jd3-2

 

GRUPA B: 

Galactikos Zgierz - FC Drzewce 2:0

Bramki: Piotr Lewandowski, Marek Wiosna

Inauguracyjny mecz grupy B. Legendarna drużyna ze Zgierza, z uznanymi w polskim beach soccerze zawodnikami napotkała jednak spory opór ze strony miejscowych. To przez większą częśc meczu nasi zawodnicy dominowali i stwarzali grożne sytuacje. Dwie poprzeczki, dwa słupki i niewykorzystany przez Arka Krawczyka karny o tym świdczą. Fantastycznie bronił Mateusz Komorowski. Że niewykorzystane sytuacje lubią się zemścić przekonaliśmy się w końcówce meczu, kiedy to Marek Wiosna ustalił wynik meczu. 

jd4-1

 

jd-4-2

 

FC Drzewce - Laktoza Łyszkowice 2:1

Bramki dla Drzewiec: Radek Filipiński, Andrzej Perski

Bramka dla Laktozy: Igor Świątkiewicz

Ambitna gra miejscowej drużyny wreszcie nagrodzona. Dwie bramki w ostatniej minucie meczu dały nam zwycięstwo. Stare piłkarskie porzekadło mówi, że gra się do końca!

 jd5-1

jd5-2

 IMG_3184

jd5-3

 

Galacticos Zgierz - Laktoza Łyszkowice 2:2 karne 6:5

Bramki dla Galacticos: Michał Sobczak, Marek Czapliński

Bramki dla Laktozy: Łukasz Nagański, Krystian Pomykała

Pojedynek dwóch drużyn z I ligi beach soccera PZPN. Conajmniej dwubramkowa wygrana Laktozy dawała jej pierwsze miejsce w grupie B. Zawodnicy z Łyszkowic byli tego bliscy. Prowadząc 2:1 mięli sporo sytuacji na podwyższenie wyniku, jednak szczęście było dzisiaj przy przeciwnikach. Znów w ostaniej akcji meczu tracą bramkę i muszą się zadowolić tylko 3 miejscem w grupie. Galacticos w wielkim finale.

  

FAZA FINAŁOWA:

mecz o 5 miejsce:

Laktoza Łyszkowice - HT Lnisno 9:5

Bramki dla Laktozy: Krystian Pomykała 4, Łukasz Nagański, Adam Polewczak, Dariusz Florczak, Michał Kocemba, Igor Świątkiewicz

Bramki dla Lnisna: Sylwek Bachura 2, Jarek Bachura 2, Marcin Rudnicki

W zeszłym roku drużyny te walczyły o III miejsce w naszym turnieju. Teraz poozostał im tylko mecz pocieszenia. Najefektowniejsze spotkanie turnieju, bo okraszone 14 golami, w tym najładniejszą bramką turnieju Łukasza Nagańskiego po pięknej przewrotce, bezpośrednio po wyrzucie od bramki Michała Kocemby.

 IMG_3191

Prezes Laktozy Waldemar Krajewski żywiołowo reagował podczas meczów swoich drużyn.

 

mecz o 3 miejsce:

FC Drzewce - Laktoza II Łyszkowice 3:0

BramKi: Marcin Urbański, Szymon Kopeć, Andrzej Perski

Naprawdę dobry turniej rozegrali dzisiaj piłkarze z Drzewiec. Przy odrobienie szczęścia mogli grać w finale, ale skuteczność nie był dzisiaj ich domeną. Zwłaszcza niepocieszony był Arkadiusz Krawczyk, który oddał w całym turnieju kilkanaście strzałów na bramkę przeciwników (np. trzy słupki, karny ...) ale piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki. Tym nie mniej i tak III miejsce należy zapisać jako sukces! Młodej drużynie z Łyszkowic życzymy powodzenia podczas Mistrzostw Polski juniorów!

IMG_3261

 Dariusz Supera w małym finale zachował czyste konto, mimo że twarz miał całą w piasku. 

WIELKI FINAŁ!

Jutrzenka Drzewce - Galacticos Zgierz 3:3 (1:2) karne 3:2

Bramki dla Jutrzenki: Bartosz Broniarek, Konrad Kowalczyk, Szymon Kiwała - karne: Borowiec, Kiwała, Kowalczyk

Brami dla Galactikos: Michał Sobczak 3 - karne: Wiosna, Bajon, Pińkowski (słupek)

Pierwsza wygrana w piątym meczu ze zgierską drużyną sała się faktem. Czołowa drużyna polskiego beach soccera czyli Galacticos, zagrała swój najlepszy mecz w turnieju. Tym razem jednak szczęście było przy gospodarzach.

Prowadzenie obejmują goście za sprawą ich super snajpera Sobczaka. Wyrównuje Broniarek, jednak już po wznowieniu znakomitym strzałem w okienko bramki Sobczak zdobywa drugą bramkę dla Zgierzan. 

Po przerwie ruszamy do odrabiania straty, jednak znów Sobczak i przegrywany na 6 minut przed zakończeniem meczu dwoma bramkami.

Walczymy jednak ambitnie go końca. Rzut wolny z połowy boiska i Kowalczyk strzela kontaktowego gola.

Zaczyna robić się nerwowo. Ostatnie sekundy, indywidualna akcja prawą stroną Szymona Kiwały, strzał po długim rogu i mamy remis!!! Fantastyczna akcja Szymona!

Rzuty karne! Wszyscy strzelają pewnie i dopiero w trzeciej serii najbardziej doświadczony w szeregach gości, były zawodnik Widzewa Łódź - Szymon Pińkowski strzela w słupek, a tym samy Jutrzenka wygrywa finał!!!

IMG_3319

Michał Sobczak strzelił 3 bramki w finale. Oto jedna z nich!

IMG_3317

Kontaktowa bramka Bartosza Broniarka dała naszym zaowdnikom wiarę w końcowy sukces.

IMG_3356

Słupek po strzale Pińkowskiego i Jutrzenka wygrywa turniej!

 

ZAKOŃCZENIE TURNIEJU!

Za I miejsce w dzisiejszym turnieju efektowny puchar ufundował i wręczył nasz przyjaciel Starosta Skierniewicki - Mirosław Belina.

IMG_3363

Za II miejsce puchar wręczył i ufundował Wójt Gminy Lipce Reymontowskie - Jerzy Czerwiński. Odebrał go trener i kierownik drużyny ze Zgierza Mateusz Złotowski.

IMG_3358

Za III miejsce puchar wręczył i ufundował Prezes KS Jutrzenka Drzewce - Krzysztof Supera. Puchar dobiera grający trener Marcin Urbański.

IMG_3357

Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik Jutrzenki Konrad Kowalczyk, strzelec 6 bramek. Co ciekawe Konrad na dwa turnieje na piasku dwukrotnie już został królem strzelców!

IMG_3279

 

 jd6-1

Sędziowie turnieju Dominik Cipiński i Mariusz Adamiec.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA I SKŁADY DRUŻYN:

1. JUTRZENKA DRZEWCE:

Piotr Kocęba - Bartosz Broniarek, Szymon Kiwała, Wojciech Borowiec, Konrad Kowalczyk, Jarosław Foks, Adam Pryk. Trener Krzysztof Supera.

2. GALACTICOS ZGIERZ:

Kamil Gajda, Mateusz Komorowski - Maciej Janeczko, Szymon Pińkowski, Michał Sobczak, Marek Wiosna, Dominik Kowalski, Piotr Lewandowski, Rafał Kałużny, MArek CZapliński, Dominik Bajon, Marcin Nijak. Trener: Mateusz Złotowski.

3. FC DRZEWCE:

Dariusz Supera - Marcin Urbański, Radosław Filipiński, Szymon Kopeć, Andrzej Perski, Arkadiusz Krawczyk, Irek Sobierajski, Damian Skopiński. Trener: Marcin Urbański.

4. LAKTOZA II ŁYSZKOWICE:

Michał Pokora - Krystian siatkowski, Mateusz Bartosiewicz, Karol Kruk, Bartosz Placek, Michał Redzisz, Aleksander Niedziela, Cezary Olejnik, Mateusz Borowski, Michał Pryk, Damian Kopiński, Michał Lis. Trener: Waldemar Krajewski.

5. LAKTOZA ŁYSZKOWICE:

Michał Kocemba - Bartosz Bujalski, Łukasz Nagański, Marcin Kosiorek, Igor Świątkiewicz, Dariusz Florczak, Krystian Pomykała, Adam Polewczak. trener: Waldemar Krajewski.

6. HT LNISNO:

Robert Kaczmarek - Piotr Pąśko, Sylwester Bachura, Marcin Rudnicki, Jarosław Bachura, Łukasz Józefecki, Marcin Marat, Tomasz Goczał, Mariusz Goczał. Trener: Robert Kaczmarek.

 

img_6249
img_6249 img_6249
img_6251
img_6251 img_6251
img_6252
img_6252 img_6252
img_6253
img_6253 img_6253
img_6254
img_6254 img_6254
img_6255
img_6255 img_6255
img_6256
img_6256 img_6256
img_6257
img_6257 img_6257
img_6260
img_6260 img_6260
img_6261
img_6261 img_6261
img_6263
img_6263 img_6263
img_6264
img_6264 img_6264
img_6268
img_6268 img_6268
img_6269
img_6269 img_6269
img_6270
img_6270 img_6270
img_6272
img_6272 img_6272
img_6273
img_6273 img_6273
img_6275
img_6275 img_6275
img_6276
img_6276 img_6276
img_6277
img_6277 img_6277


Pozostałe zdjęcia - ZOBACZ - ilość zdjęć :123


Share this post

Poprawiony ( środa, 18 lipca 2012 07:11 )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Strona Główna

MENU -:-Kadra-:-

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 107 gości