ZNAMY KADRĘ I RYWALI
HOT NEWS
Trwa nabór do Jutrzenki! » Od przedszkolaka do licealisty! Zapraszamy!
Nasz najlepszy sezon w okręgówce! » 53 punkty i 74 bramki - absolutny rekord!
Andrzej Perski najlepszym strzelcem w okręgówce! » 30 bramek!
Mamy już 4 licencjonowanych trenerów UEFA! » 8 naszych drużyn gra w rozgrywkach PZPN!
Zapraszamy na nasz profil facebookowy! » Najszybsza informacja!
środa, 15 sierpnia 2018
ZNAMY KADRĘ I RYWALI
Wpisany przez Kriss    czwartek, 20 czerwca 2013 13:14    PDF Drukuj Email

8699_210920315725501_815607630_n

Wielkimi krokami zbliża się nasza kolejna przygoda z piłką nożną plażową w wydaniu ogólnopolskim. Znamy już szeroką kadrę Jutrzenki Drzewce na zbliżający się sezon Beach Soccera. Prezes klubu przygotował mocny skład i mamy nadzieję, że skutecznie będziemy walczyć zarówno w I lidze jak i rozgrywkach o Puchar Polski.

W kadrze Jutrzenki znalazło się 4 byłych Mistrzów Polski w tej odmianie piłki nożnej! Są to Michał Marciniak (Grembach Łódź), Tomasz Czajkowski (Hurtap Łęczyca), Maciej Borowski (Piórkowscy Koziołki) i Kamil Bartczak (Hurtap Łęczyca). Kamil Bartczak to również były reprezentant Polski.

Pozostałą część drużyny stanowią wyróżniający się zawodnicy Jutrzenki Drzewce, czołowi piłkarze ze Skierniewic oraz strażaccy Mistrzowie Polski w futsalu.

W najbliższym turnieju w Gliwicach (30 czerwca) w rozgrywkach grupowych spotkamy się z drużyną KP Łódź i Strażacy Choszczno. Szykują się więc podwójne derby z racji łódzkich koligacji w przypadku drużyny KP Łódź oraz strażackich koligacji w przypadku Strażaków z Choszczna (w naszej drużynie występuje aż 10 zawodowych strażaków). Co ciekawe w drużynie z Choszczna występuje 3 byłych zawodników Jutrzenki - Tomasz Starowicz (były zawodnik Legii Warszawa i Ruchu Chorzów), Marcin Mulawka i Mirosław Dzidek.

Przypomnę, że do finałowych turniejów w Ustce (1-3 sierpnia) i Manufakturze (16-18 sierpnia) zakwalifikują się tylko dwie najlepsze ekipy z gliwickiego turnieju. W II grupie tego turnieju rywalizować będą ekipy Milenium Gliwice, Mundial Żary i Tonio Team Sosnowiec.

 

Lp.

Nazwisko

Imię

  1.  1.

KOCĘBA

PIOTR

  1.  2.

SUPERA

DARIUSZ

  1.  3.

PAWLAK

KRZYSZTOF

  1.  4.

PRYK

ADAM

  1.  5.

FOKS

JAROSŁAW

  1.  6.

KIWAŁA

SZYMON

  1.  7.

SUPERA

KRZYSZTOF

  1.  8.

KOPEĆ

SZYMON

  1.  9.

FILIPIŃSKI

RADOSŁAW

10.   

BOROWIEC

WOJCIECH

11.   

PAWELCZAK

TOMASZ

12.   

MARCINIAK

MICHAŁ

13.   

CZAJKOWSKI

TOMASZ

14.   

BARTCZAK

KAMIL

15.   

SZUBERT

ROBERT

16.   

BOROWSKI

MACIEJ

17.   

WOJCIECHOWSKI

DAWID

18.   

PERSKI

ANDRZEJ

19.   

PĄŚKO

PIOTR

20.   

GRZYBOWSKI

DANIEL

Share this post

Poprawiony ( piątek, 28 czerwca 2013 07:03 )
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież

Strona Główna

MENU -:-Kadra-:-

Who's Online

Naszą witrynę przegląda teraz 233 gości