Nasz najlepszy sezon w okręgówce! » 53 punkty i 74 bramki - absolutny rekord!
Mamy już 4 licencjonowanych trenerów UEFA! » 8 naszych drużyn gra w rozgrywkach PZPN!
piątek, 22 września 2017
JBSC 2013 - PO PROSTU DOBRA ZABAWA!
Wpisany przez Kriss    poniedziałek, 22 lipca 2013 06:35    PDF Drukuj Email

beachsoccer2

Warto było poczekać na piękną słoneczną pogodę i z tygodniowym opóźnieniem uczestniczyć w III edycji turnieju JUTRZENKA BEACH SOCCER CUP 2013.

Słoneczko nas nie zawiodło, nie zawiedli nas również zawodnicy, którzy uraczyli nas fantastycznym turniejem, mega emocjami, a przede wszystkim dobrą zabawą prowadzoną w myśl szlachetniej idei FAIR PLAY.

MECZE GRUPY A:

Jutrzenka Drzewce - Szkółka Piłkarska GOKSIR 9:1 (2:0)

Bramki dla Jutrzenki: Robert Szubert 4, Andrzej Perski 2, Tomasz Pawelczak, Marcin Urbański, Szymon Kopeć.

Bramka dla Szkółki: Hubert Nowak

Mecz inaugurujący turniej. Szkółka Piłkarska w ostatniej chwili zajmuje miejsce Laktozy Łyszkowice. Pierwszą bramkę w turnieju zdobywa Robert "Bercik" Szubert. Młodzi piłkarze grają ambitnie dopóki im starcza sił. Górę bierze jednak doświadczenie i Jutrzenka wysoko pokonuje naszych młodych następców.

Unia Skierniewice - Szkółka Piłkarska 6:0 (2:0)

Bramki dla Unii: Jacek Krulik 2, Wojtek Borowiec 2, Tomasz Gręda, Miłosz Krstić.

Swoją obecnością uświetniła nasz turniej świeżo reaktywowana Unia Skierniewice. Przyjechali w bardzo mocnym składzie z wieloma legendami naszej okręgowej piłki i nie tylko. W tym meczu również młodzi piłkarze Szkółki stawiali opór w miarę posiadanych sił. Szarpali Działak i Starzec ale nie byli w stanie pokonać dobrze dysponowanego Witka Surlita.

Jutrzenka Drzewce - Unia Skierniewice 2:2 (1:1) karne 1:0

Bramki dla Jutrzenki: Tomasz Pawelczak, Szymon Kopeć, Andrzej Perski (karny)

Bramki dla Unii: Wojciech Borowiec, Miłosz Krstić

Decydujący mecz w grupie. Unia szybko obejmuje za sprawą naszego byłego zawodnika z piasku Wojtka Borowca, który wykorzystuje rzut wolny z 11 metrów. Przed końcem I połowy wyrównuje po indywidualnej akcji wracający do wysokiej formy Tomek Pawelczak. Zaraz po przerwie Szymon kopeć daje Jutrzence prowadzenie. W końcówce meczu do remisu doprowadza strzełem głową również nasz były zawodnik Miłosz Krstić. O zwycięstwie w grupie decydowały więc karne. Pierwszy do piłki podchodzi Wojtek Borowiec i nieznacznie pudłuje. Jutrzenka przed wielką szansą! Andrzej Perski mocno strzelai pokonuje Surlita, a tym samych zapewnia Jutrzence awans do finału.

Bramki dla Lnisna: Marcin Rudnicki, Tomasz Mozga, Krzysztof Dura

Pierwszy mecz w grupie B. Zapowiadający walkę o zwycięstwo w całym turnieju, wzmocniony zawodnikiem Widzewa łódź Damianem Warchołem oraz zawodnikiem Pelikana Łowicz Konradem Klimczakiem Olympic przegrywa z doświadczoną drużyną HT Lnisno. W drużynie z Lnisna, na którązawsze możemy liczyc prym wiedzie nasz obrońca Piotrek Pąśko.

Pro-Fart Głowno - Olympic Słupia 4:0 (2:0)

Bramki dla Pro-Fartu: Eryk Lebioda, Michał Piela, Grzegorz Piela, Cyprian Kotlarek

Pierwszo ligowa drużyna Pro-Fartu Głowno nie daje szans Olympicowi i pewnie wygrywa. Znakomicie broni Ernest Kotlarek, a w ataku gra były zawodnik Widzewa Łódź Eryk Lebioda.

HT Lnisno - Pro-Fart Głowno 1:2 (1:1)

Bramka dla Lnisna: Piotr Pąśko

Bramki dla Pro-Fartu: Cyprian Kotlarek, Mateusz Koszelski

Mecz o zwycięstwo w grupie B. Piotrek Pąśko sprytnym strzałem pokonuje Kotlarka i Lnisno obejmuje prowadzenie. Jeszcze przed przerwą do wyrównania doprowadza atomowym uderzeniem Cyprian Kotlarek. Decydującą bramkę zdobywa przymierzany do naszego klubu Mateusz Koszelski, bardzo ładnym lobem. Głowno w finale!

Tabela grupy B:

1. Pro-Fart Głowno 6 pkt. 6:1

2. HT Lnisno 3 pkt. 4:3

3. Olympic Słupia 0 pkt. 1:7

Mecz o V miejsce:

Olympic Słupia - Szkółka Piłkarska GOKSiR 8:2 (2:2)

Bramki dla Olympica: Damian Warchoł 4, Przemek Kozłowski 2, Konrad Klimczak 2

Bramki dla Szkółki: MArcin Działak i Patryk Karwat.

Zaczęło się dosyć niespodziewanie, Dwukrotnie na prowadzenie wychodzą młodzi piłkarze. Tradycyjnie jednak w II połowie opadają z sił, a na boisku rządzi już tylko jedna drużyna, a właściwie strzelec 4 bramek Damian Warchoł.

Mecz o III miejsce:

Unia Skierniewice - HT Lnisno 7:1 (3:1)

Bramki dla Unii: Tomasz Gręda 2, Miłosz Krstić 2, Leszek Warchoł. Tomasz Cybulski, Jacek Krulik

Unia z meczu na mecz gra coraz lepiej na piasku. Dobitnie przekonują się o tym zawodnicy z Lnisna, którzy zdecydowanie przegrywają mecz o podium w naszym turnieju. Puchar Prezesa OZPN w Skierniewicach Jana Grzelki, który w zastępstwie wręcza Tadeusz Kruk zdobywa więc Unia Skieniewice. Mamy nadzieję, że będzie to szczęśliwy puchar na nową drogę i sukcesy tego zasłużonego klubu!

FINAŁ:

Jutrzenka Drzewce - Pro-Fart Głowno 2:2 (0:2) karne 1:0

Bramki dla Jutrzenki: samobójcza, Tomasz Pawelczak, Marcin Urbański (karny)

Bramki dla Pro-Fartu: Eryk Lebioda, Grzegorz Piela

Wielki finał. Znakomity początek Głownian. Eryk Lebioda już w 1 minucie zdobywa prowadzenie, a Grzegorz Piela w 6 minucie podwyższa. Szansę na kontaktowego gola ma Robert Szubert, ale nie wykorzystuje rzutu karnego, którego fantastycznie broni Ernest Kotlarek.

Nadzieję na nawiązanie walki w meczu finałowym daje Jutrzence dosyć niespodziewanie samobójcza bramka Michała Pieli. To działa mobilizująco na gospodarzy i ruszają z wielkim animuszem do odrabiania strat. Udaję się! Na 2 minuty przed końcem, niezawodny dzisiaj Pawelczak ogrywa obrońców i doprowadza do remisu. O zwycięstwie w turnieju zadecydują więc tak jak w zeszłym roku rzuty karne.

Pierwsi rzut karny wykonują zawodnicy Pro-Fartu. Michał Piela strzela precyzyjnie, ale jego intencję wyczuwa Dariusz Supera i fantastycznie broni! Teraz czas na Marcina Urbańskiego!

Olsen uderza potężnie pod poprzeczkę i JUTRZENKA wygrywa cały turniej!!!!!!! Wielka radość zawodników i kibiców!

Zakończenie:

Zakończenie turnieju odbywa się w bardzo miłej i sportowej atmosferze. Niezabrakło również gości, którzy uśwetnili swoją obecnością nasz turniej i oczywiście ufundowali puchary i statuetki.

Za pierwsze miejsce puchar ufundował i wręczył Starosta Skierniewicki - Mirosław Belina.

Za drugie miejsce puchar ufundował Wójt Gminy - Jerzy Czerwiński, a wręczyła w jego zastępstwie Sekretarz Gminy - Jolanta Bartosik.

Za trzecie miejsce puchar ufundował Prezes OZPN - Jan Grzelka, a wręczył w jego zastępstwie Tadeusz Kruk.

Wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy bramkarz: Ernest Kotlarek (Pro-Fart)

Najlepszy piłkarz: Miłosz Krstić (Unia)

Najlepszy strzelec: Damian Warchoł (Olympic)

Kolejność końcowa i składy drużyn:

1. Jutrzenka Drzewce

Dariusz Supera - Andrzej Perski, Szymon Kopeć, Robert Szubert, Tomasz Pawelczak, Marcin Urbański, Jacek Białek, Łukasz Latek.

2. Pro-Fart Głowno

Ernest Kotlarek - Grzegorz Piela, Michał Piela, Mateusz Koszelski, Mikołaj Koszelski, Cyprian Kotlarek, Eryk Lebioda.

3. Unia Skierniewice

Witold Surlit - Tomasz Gręda, Wojciech Borowiec, Miłosz Krstić, Jacek Królik, Marek Nagórski, Tomasz Cybulski, Leszek Warchoł, Dariusz Lipiński.

4. HT Lnisno

Robert Kaczmarek - Piotr Pąśko, Marcin Rudnicki, Krzysztof Dura, Marcin Marat, Zbyszek Lipiński, Łukasz Józefecki, Tomasz Mozga.

5. Olympic Słupia

Tomasz Kotyna - Przemysław Kozłowski, Damian Warchoł, Tomasz Goczał, Konrad Klimczak, Krzysztof Szymczewski, Szymon Sieligowski.

6. Szkółka Piłkarska

Kamil Reczulski - Mateusz Starzec, Marcin Działak, Hubert Nowak, Michał Kłąb, Patryk Karwat, Dominik Snopek, Patryk Marat.

DSC02829

Pełne wrażeń i emocji, udane słoneczne popołudnie dla kibiców!

DSC02812

Nasi Vipowie bacznie obserwują mecze!

DSC02831

Zawodnicy Unii zadowoleni i gotowi do gry!

IMG_9139

Najwierniejsi kibice Jutrzenki!

DSC02867

DJ Cici

DSC02800

Hubert Nowak w akcji. Bravo za ambicję, na wyniki przyjdzie czas!

IMG_8981

Mateusz Starzec, mnóstwo akcji i strzałów ale brakowało szczęścia!

IMG_8990

Tak walczono w sobtnim turnieju. Mecz o 5 miejsce.

IMG_8967

Przemek Kozlowski - prawie jak Messi!

DSC02810

Damian Warchoł - zawodnik Widzewa został Królem Strzelców! W turnieju grał też jego slynny tata Leszek!

DSC02861

Czas na piknik i zasłużone piwko!

DSC02833

Józek zapowiadał zwycięstwo i bramki z przewrotki!

DSC02863

Na HT Lnisno możemy zawsze liczyć!

DSC02837

Najlepszy pilkarz turnieju Miłosz Krstić i wracający po kontuzji Wojtek Borowiec. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś u nas zagrają!

DSC02842

Józek walczy z legendarnymi zawodnikami starej dobrej Unii - Tomkiem Grędą i Jackiem Krulikiem.

IMG_9025

Ofiarna interwencja Roberta Kaczmarka.

IMG_9019

Piotrek Pąśko jak zwykle waleczny!

IMG_9035

Dobry turniej Roberta Szuberta. Gdyby wykorzystał tego karnego to zostałby Królem Strzelców!

IMG_9052

Do przerwy w finale było 2:0 dla Pro-Fartu. Wydawało się, że już wszystko jasne!

IMG_9053

Mobilizacja w przerwie meczu, a przede wszytkim wola walki pomogły! Jutrzenka wróciła do gry.

IMG_9065

Akcja Pcheły i Ernest Kotlarek bezradny. Mamy remis!

IMG_9082

Ostatnia minuta i ponownie Pcheła ma szansę na bramkę. Najlepszy bramkarz turnieju Kotlarek jednak broni!